[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shkurte Gashi flet për bakshishet. Madje tregon çka bën me toKëngetarja Shkura Gashi ka pranuar që merr shumë bakshishe në dasma ku ajo këndon , por ajo që vlen të theksohet që Shkurte Gashi është shumë humane dhe me të gjitha bakshishët ajo ka ndertuar një shtepi për skamnorët .

Këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja Gashi në një studio televizive ku ishte e ftuar , ku thotë se vetë dy gjëra më bëjnë te ndihem e lumtur në jetë, bamirsia dhe muzika kur këndoj , këto dy gjëra më bëjnë të lumtur në jetë dhe vazhdoj ti bëjë gjithmonë, tha Gashi .

Për më teper shiko videon në fjalë, këtu në Botapress.info

VIDEO

Menu Title