.
×

Shkurte Gashi shkon në ditëlindjen e Labit pa dhuratë, kjo është arsyeja 

Prezantuesi i njohur, Labinot Gashi të hënën më 15 tetor festoi ditëlindjen e 40-të. Me këtë rast atij iu bë një befasi nga njerëzit e afërm ku ishin mbledhur të gjithë në një lokal të Prishtinës, shkruan lajmi.net

Përveç familjarëve, prezent në këtë festë ishin edhe disa nga fytyrat e njohura publike, përfshirë Shkurte Gashin, Ryva Kajtazin, Genën, Adriana Matoshin, Arjola Demirin, Teuta Selimin etj.

Ekipi i emisionit “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, ndoqi nga afër festën dhe atmosferën që u bë nga artistët e njohur. Shkurte Gashi tregon se shkoi në ditëlindje pa dhuratë por që për këtë ka një arsye që mund ta mësoni më poshtë./bp/