.
×

Shpend Ahmeti flet pas takimit me Isa MustafënBotapress 19 Gusht – Përfundon takimi ndërmjet të parit të LDK-së, Isa Mustafa dhe të parit të PSD-së, Shpend Ahmeti. Pas këtij takimi, kryetari i LDK-së, nuk dha prononcim për media, teksa ai i PSD-së u ndal dhe dha një deklaratë.

“Ishte takim goxha pozitiv dhe pritet bashkëpunim. Sot do të mblidhen Këshilli Drejtues i PSD-së e po ashtu edhe Këshilli Drejtues i AAK-së. Ne kemi qëndrime të përafërta me AAK-në”, ka thënë Ahmeti.