[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shpërthen Arben Gashi: Vetëvendosje, dilni dhe përballuni me të vërtetën në KuvendBotapress, 5 Prill – Shefi i Grupi Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës Arben Gashi, ka njoftuar se mesazhet që sipas tij janë të montuara dhe të publikuar nga përkrahësit e Vetëvendosjes , janë denoncuar nga deputeti i LDK-së Driton Selmanaj.
Gashi ka thënë se Vetëvendosje duhet të përballet me të vërtetën në Kuvendin e Kosovës dhe jo me montazha në Facebook, ka shkruar Arben Gashi ne murin e tij ne Facebook, percjelle Botapress.

Menu Title