[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shpërthen Zana Avdiu: Myftiu 74 vjec merr grua 25 vjece! Ky është kulmi i imoralitetit! 

Zana Avdiu një emër i njohur në opinion për reagimet publike ndaj dukurive negative në shoqëri, ak shpërthyer përmes një postimi në Facebook për martesën e Myftiut nga Maqedonia,. Sylejman Rexhepit me një vajzë 25 vjece, shkruan Botapress.
Zana Avdiu në postimin e saj në Facebook këtë dukuri e ka quajtur kulm të amoralitetit.
Ja postimi i Zana Avdiut në Facebook”
Myftiu 74 vjec paska marre grua 25 vjec. Rojet e moralit e te xhenetit, asnje reagim kunder kesaj.
Te gjithe po e lavdojne e po e lartesojne myftiun. Ndersa, kritikat i adresohen vajzes (minorene ne krahasim me moshen e tij).
Pavaresisht arsyeve per martese, nje gje eshte e qarte vec, qe myftiu e ka shfrytezu poziten e tij, qe te perfitoje ne kete situate. Dhe, ky eshte kulmi i imoralitetit.
Meqe eshte ramazan, kisha dashte me dite: ky muaj i shenjte a ndikon qe keta me u be pak me te moralshem a jo?
Cka eshte kjo coroditje, deri ne kete shkalle? 🤷🏻‍♀️

Menu Title