.
×

Shqipëria në epërsi, supergol nga BakajShqipëria ka kaluar në epërsi kundër Portugalisë përmes supergolit të Bekim Balës.

Kombëtarja e Shqipërisë ka dalë në epërsi 1:0 kundër Portugalisë në pjesën e dytë.

Pas harkimit të Odise Roshit, Bekim Bala realizoi një supergol në minutën e 53-të të takimit.

—————————————————————————–

Kombëtarja e Shqipërisë arriti ta mbyll pjesën e parë të sfidës kundër Portugalisë në barazim.

Kuqezinjtë dhe portugezët janë duke barazuar 0:0, në një sfidë që po dominohet nga vendasit.

Gjithsesi, mbrojtja shqiptare deri tani ka arritur të mbahet mjaft mirë para portugezëve që po luajnë në mungesë të Cristiano Ronaldos.