[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shtatzëna që sfidon edhe Kallashin (Foto- Video) ‘Cleo The Hurricane’ është nofka e kërcimtares seksi, të cilën nuk e pengon as shtatzënia që të kërcejë, ashtu siç di vetëm ajo. Bukuroshja ka kërcyer në shtyllë edhe shtatzënë deri dy javë para se ta lindte fëmijën.

Jill MacLean, emri i vërtetë i saj, më 24 mars solli në jetë fëmijën – që është djalë dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Jam e dashuruar”, kishte shkruar 36-vjeçarja pranë postimit të fotografisë së përbashkët me djalin e quajtur John Rocco.

“Më pëlqen shumë të mbath taket e mia të vallëzimit, të vishem dhe të bëj fotografi. Jo vetëm për rrjetet sociale, por për veten! Njëherësh edhe për ta dokumentuar shtatzëninë time. Për më shumë, po kënaqem dhe në asnjë moment nuk e rrezikoj fëmijën”, ka shtuar ajo./Botapress.info/

Shot at Cleo's Rock N Pole BRAND new location in Los Angeles! Watch out pole world, I'm competition ready with my new signature move – the baby belly rub!Wearing Sonic Siren #cleohotpants in turquoise www.cleothehurricane.com

Publiée par Cleo The Hurricane sur Lundi 25 janvier 2016

 

Menu Title