[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Si e vlerëson Adriatik Kelmendi marrëveshjen për Demarkacionin 

Për gazetarin Adriatik Kelmendi arritja e aneks-marrëveshjes për Demarkacionin me Malin e Zi po shihet si lajm i mirë dhe situatë fituese.

Kelmendi ka thënë që pas kësaj ka shpresë se vendi do të kthjellet në 10 vjetorin e dytë të pavarësisë.

Ky është reagimi i Kelmendit:

Më në fund një lajm i mirë!

Marrëveshja për Marrëveshjen e Demarkacionit me Malin e Zi është situatë fituese nga secili pozicion matës.

Të shpresojmë se po kthjellemi në këtë 10-vjeçarin e dytë.

Urime #Kosova10!

Menu Title