[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Skandaloze: Tollovi tek Qendra e Regjistrimit CivilBotapress 14 Gusht – Ani pse çdo ditë e më shumë po bëhet thirrje të mbahet distancë shkaku i virusit (Covid-19)  i cili ende është në mesin tonë, në Qendren e Regjistrimit Civil në Prishtinë shihet se askush nuk po e respekton këtë rregull.

Shumë njerëz shihen afër njëri-tjetrit duke pritur për tu pajisur me dokumentet e nevojshme, por duke mos e respektuar mbajtjen e distances, shkruan Botapress.info

Kujtojmë që 3999 raste janë aktive me koronavirus, 373 të vdekur dhe 448 pacientë të hospitalizuar në Kosovë.

Menu Title