[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sqarohet Daut Haradinaj për ndezjen e cigares në KuvendPas publikimit të një fotografie të deputetit të Daut Haradinaj ku shihet duke pirë cigare, ka reaguar deputeti i AAK-së.Ai ka kërkuar falje për këtë pakujdesi, megjithëse ai tha se të gjithë duhanpirësit e ndezin aty.“E di që është shprehi e keqe pirja e duhanit, por aty është ambienti ku e ndezin të gjithë duhanpirësit në Kuvend”, ka shkruar ai.

Reagimi i plotë:E di që është shprehi e keqe pirja e duhanit, por aty është ambienti ku e ndezin të gjithë duhanpirësit në Kuvend.Megjithatë, është pakujdesi e imja dhe kërkoj falje.
DH

Menu Title