.
×

Sulmohet Kim Kardashiani në Paris (video)Kim Kardashian është bërë viktima e fundit e ish gazetarit ukrainas Vitalii Sediuk.

Vitalii Sediuk një Ish-gazetar ukrainas, i cili është duke u përpjekur të ndërtoj një karrierë si një model, ishte në turmë ne madhe e cila u mblodh rreth makinës së Kimit dhe burrit të saj Kanye, të cilët të enjten arritën në shfaqjen Balmain në Paris Fashion Week.

Në skenat e çuditshme Vitalii, shakatari që ndaloi Brad Pitt në premierën në Los Angeles në fillim të këtij viti, është raportuar të ketë tërhequr për floke Kim Kardashianin të cilën pothuajse nuk e përplasi për toke 33 vjeçare.