[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sulmohet mjeku në vendin e punësNjë mjek ka raportuar në Polici se deri sa ishte në vendin e punës, është sulmuar nga i dyshuari mashkull Kosovar.

Rasti na ndodhur dje pasdite në Ferizaj, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Është raportuar se një mjek mashkull kosovar, për deri sa ishte në vendin e punës, është sulmuar nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.”, thuhet ne raportin policor.

 

Menu Title