.
×

Sutjenat nuk po ia mbajnë dot gjoksin Fjolla MorinësËshtë në mesin e femrave më atraktive të estradës shqiptare.Këngëtarja është goxha aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë imazhet provokuese, shkruan lajmi.net.Në llogarinë e saj në Instagram, Fjolla ka postuar disa fotografi në të cilat shfaq pothuajse tërësisht gjoksin bombastik.E veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të shkurtër e jashtëzakonisht shumë të hapur, Fjolla ka provokuar rëndë me gjoksin.Këto imazhe, këngëtarja i ka shkrepur në Tiranë, ndërsa përveç gjoksit, në sy të bie edhe ndryshimi me flokët që e bëjnë të duket e ngjashme me Kim Kardashian.