[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Teuta Rugova i uron ditëlindjen nënës së saj me këto fjalë e me këtë fotografi 

E bija e presidentit Ibrahim Rugova e ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Teuta Rugova ka uruar ditëlindjen e nënës së saj me fjalë epike. Ajo urimin e ka përcjëllë me një foto të publikuar për herë të parë, ku shihen presidenti Ibrahim Rugova dhe Fanë Rugovë në ditët më të lumtura të jetës së tyre, shkruan Botapress.’
Ja urimi dhe fotoja epike e urimit të Teutës për nënën e saj!

Urime ditëlindja e shtatëdhjetë, Nanë!
Gruaja më e fortë që njoh.
Personi më i hareshëm në jetën time. Kulmi që mbulon dhe mbron shtëpinë tonë.
Edhe shume vite bashkë, Nanë!

Menu Title