[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tha se e bëri të famshme, Hekuran Krasniqi sqaron deklaratën për Dafina ZeqirinHekuran Krasniqi ka folur sërish rreth deklaratës për Dafina Zeqirin.Hekuran Krasniqi ishte i ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për “Mirage”.Këngëtari ka folur rreth jetës private dhe asaj profesionale si dhe tregoi se me çfarë po merret aktualisht.

Ndër të tjera, Hekurani u pyet edhe rreth deklaratës për Dafina Zeqirin, e cila nxiti reagime të shumta.“Duhet me pas parasysh se dasmë pa mish nuk ka. Nëse dikush ndjehet i ofenduar nga unë, i kërkoj falje, por e vërteta është e vertetë”, ishin fjalët e Krasniqit.

Menu Title