[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tragjedi në Klinë: Treni e ka mbytur një vajzë të miturPara pak minutave në qytetin e Klinës ka ndodhur një tragjedi. Dyshohet se aty treni e ka shkelur një vajzë të mitur. Burime bëjnë me dije se viktima ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë ekipet emergjente si dhe policia e Kosovës gjenden në vendin e ngjarjes.

Zëdhënësi i Pejës, Driton Rugova ka deklaruar se ekipet janë në terren dhe se informata më të detajuar ashpër këtë çështje do ta japin pas disa minutave. Nga policia nuk kanë pasur informacione ende nëse vajza e mitur ka ndërruar jetë në vendin e ngjarës.

Botapress do ju mbajë të informuar…

Menu Title