[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Trupat e familjes Bllaca nisen për në varrezaKufomat e pesë anëtarëve të familjes Bllaca po bëhen gati për t’u dërguar në varrezat e fshatit Cërnicë të Gjilanit.

Policja Valdete Bllaca, dyshohet se vrau nënën, babanë dhe dy vëllezërit, e më pas veten.Bllaca ka ushtruar profesionin e polices për një periudhë 20 vjeçare në policinë e Kosovës.

Menu Title