[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tuna i bën flokët jeshileTuna njihet për ekstavagancën e saj në skenë dhe jashtë saj. Këtë herë ajo ka venjdosur të eksperimentojë me flokët. Tuna është shfaqur në Instagram me një pamje të re, duke ndryshuar kështu ngjyrën e flokëve dhe stilin e tyre, në prag të fillimit të etapës vjeshtë/dimër të Fenix Tour 2, serisë së dytë të turneut të saj bashkë me Cozman.

Me prerje më të shkurtër, por me ngjyrë të graduar deri tek e gjelbërta e fortë ngjyrë Emeraldi, e karakterizon këtë ndryshim të Tunës. E këtë ndryshim e ka realizuar Armendi nga Vogue Hair, mik prej shumë vitesh i Tunës e këtë ajo nuk ka hezituar ta tregojë në Instagram./lapsi.al/

Menu Title