[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tuna Sejdi kthehet në kohën e “zogut”, publikon një fotografi me të brendshmeTuna Sejdi është treguar mjaft aktive në rrjete sociale këtë periudhë pandemie. Këngëtarja është kthyer pas në kohë përmes një postimi të bërë në Instagram.

Tuna ka publikuar një fotografi të vitit 2015, ku shfaqet e veshur me të brendshme ngjyrë të zezë. Në muzikë, këngëtarja nuk është dhe shumë aktive me projekteve të reja muzikore.

“Chonga” mban titullin kënga e saj e fundit, e lansuar një vit më parë dhe deri tani numëron afër katër milion klikime.

Menu Title