[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

UEFA: Kosova shembull motivimiUEFA në seksionin gjerman ka publikuar një postim të ri për ekipin e Kosovës. UEFA edhe njëherë tjetër ka marrë shembull Kosovën.

Në seksionin gjerman në rrjetin social Twitter, Kosova përsëri është shfaqur si shembull motivimi. vKjo ndodhi një ditë pas ndeshjes së madhe me Anglinë teksa edhe humbjes 5:3, skuadra shfaqi shpirt luftarak dhe dëshirë të madhe për t’u rikthyer nga disavantazhi i pjesës së parë, 5:1.

Menu Title