[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Unë jam me t’u deshë, në Parlament a ku?” – Matoshi nga LVV e gatshme të pozojë nudo para kandidatit të LDK-së për deputet 

Kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Fahredin Spahija, i cili është edhe fotograf, ka thënë se do t’i fotografonte nudo deputetet nëse ata do ta kërkonin një gjë të tillë.

Ai ka thënë në Klan Kosova se fotografia nudo “nuk është diçka për më qesh me të”, siç po bënte Adriana Matoshi.Ndërsa Matoshi, në formë shakaje i është përgjigjur se “njeriu i parë që don me t’u desh, jam unë”.

Tutje, Fahredin Spahija i ka thënë që “nuk është problem” dhe se mund t’i bëjë fotografi, teksa Adriana Matoshi i është përgjigjur duke i thënë se “a do në Parlament apo ku?”, transmeton Botapress.info

Menu Title