[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Unikkatili së shpejti me këngë të reUnikkatilReperi i njohur shqiptar, Unikkatil, së shpejti sjellë këngën e tij të re.Lajmi u bë i ditur përmes një postimi në faqen e The Bloody Alboz në Instagram.

“A me i prit dhe pak Unikkatili kta te estrades qe jan mledh krejt bashk me bo 1 hit per me kap do dasma tallava 🤣✌ Po ju lam dhe pak afat e nfund me jau pshur hitet me real rap ! Se jan bo si grat tu ja bo share 1ni tjetrit per me mar do views e tu u bashku ton qe jan sha ma moti njoni me tjetrin”, thuhet në postimin e tyre.

Menu Title