[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vajza e Rezarta Shkurtës fle në krevat princesashIsh këngëtarja Rezarta Shkurta, njëkohësish nuse e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan momente m vajzën e saj Hera duke treguar aftësitë e saj herë në pikturë dhe në aktrim.

Tashmë ajo ka zbuluar një pjesë nga dhoma e së bijës dhe e gjitha duket një mrekulli. Krevati i saj i ngjan atyre të princeshave.

Menu Title