[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vajza e Ukshin Hotit ankohet: S’di ç’të bëjë me veten, jam e sëmurë e pa punëErleta Hoti, vajza e Ukshin Hotit, ankohet se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ekonomike. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“5 vite në gjendje jo të mirë shëndetësore, pa punë dhe pa njohuri se çka të bëj me vetën”, ka shkruar vajza e Ukshin Hotit.

Ish-gruaja e këngëtarit Kastro Zizo, me të cilin ka edhe fëmijë, ka thënë që vetëm po iu përkeqësohet gjendja madje ajo ka marrë 4 diagnoza të ndryshme për zemër.

“Po e vrrej që gjendja veçse po më përkeqësohet, por me 4 diagnoza të ndryshme as që po i bie në fije se çka të bëj”, tha Hoti në postimin e saj.

Menu Title