[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vdes 23 vjeçarja shqiptare nga koronavirusiKa ndërruar jetë këtë të mërkurë prej koronavirusit një 23 vjeçare. Vajza ishte shtruar prej disa ditësh në spitalin infektiv dhe ishte e intubuar për shkak të gjendjes së rëndë.

Vdekja e të resë është e para në Shqipëri në moshën e të njëzetave.

Menu Title