[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vdes në moshë të re aktori i njohur kosovarNë moshën 44 vjeçare ka vdekur aktori i njohur kosovar, Shkëlzen Rraci. Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur aktori Xhelal Haliti, teksa shton se i ndjeri ka pasur kancer para 10 vjetësh.

Haliti ka njoftuar se varrimi i shokut të tij do të bëhet në New York.

Aktori Shkëlzen Rraci është i njohur për publikun nga seriali “Cimerat” (2006-2010). Rraci ka qenë edhe pjesë e teatrit dhe shumë filmave.

https://www.facebook.com/xhelal.haliti.7/posts/10224144634061747

Menu Title