[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vedati: A vjen dita me shku n’dasëm?(Foto)Vedat Bajrami është aktori i njohur kosovar që me skeçet dhe stilin e tij humoristik ka bërë ta duan e simpatizojnë një masë e gjerë.
Roli që e bëri akoma më të dashur është ai i ‘Likit’, shkruan “Kosovarja”.
Ai është pjesëtar i grupit Stupcat, ku bashkë me dy humoristët tjerë Osman Azemin e Mensur Safqiun tani po shfaqen në Klan Kosova me emsionin e tyre ‘Oda e Stupcave”.
E meqë jemi në periudhën e pandemisë, ku pas lehtësimit të masave që pas tre muajve ende po dsikutohet a do të lehojen dasmat ose jo, Vedati sjellë një imazh për të na treguar e mori malli për to.
I veshur me kostum zotërish, ai shkruan “ A vjen ajo ditë me shku ‘ndasëm’

View this post on Instagram

A thu a vjen ajo ditë me shku dasëm 💐

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

Menu Title