[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

VIDEO/ Zombit nga Serbia sulmojn një tifoz të Galatasarayt, në MynihNjë ndeshje e Ligës së Kampionëve midis Bayern dhe Zvezdës do të luhet sonte në Allianz Arena në Mynih, një ndeshje që u shpall “me rrezik të lartë” në Gjermani.

Mesjetarët e egër nga Serbia, nuk kanë lënë pa shkaktuar incidente në Munih. At së pari filluan të bërtasin “Kosova është zemra e Serbisë”.

Edhe më keq e pësio një tifoz turk që po shëtiste Munih me fanellë të Galatasaray. Ai u sulmua gjithashtu nga zombit e Zvezdës, duke ia shveshur fanellën e tij.

https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1174373975427862529/pu/img/FsaFiLyaY_y2iJi5?format=jpg&name=small

Menu Title