[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vjedhje në Fushë Kosovë, policia jep detajeMëngjesin e sotëm ka ndodhu një grabitje në Fushë Kosovë. Dy persona po dyshohet se kanë vjedhur para dhe kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

Rastin për GazetBlic e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti“Sot rreth orës 09:00, kemi pranuar informatën për një rast grabitje që ka ndodhur në rrugën Nëna Terezë, në Fushë Kosovë.

Menjëherë pas marrjes së këtij informacioni specialist për hetimin e krimit me një intensitet të shtuar kanë filluar ndërmarrjen e një varg veprimesh operative dhe hetimore, për të ndriçuar dhe sqaruar të gjitha rrethanat që kanë të bëjnë me rastin”, ka thënë Ahmeti.

Menu Title