.
×

Yara Khmidan, modelja nga Ukraina e cila po mahnit botënYara është një tjetër modele e njohur botërore të cilën patjetër se duhet që ta njihni për së “afërmi”.

Yara Khmidan është modelja nga Ukraina e cila po mahnit botën.

Ajo tashmë ka pozuar për kampanja për Forever 21 dhe Revolt, teksa shihet në këtë fotosesion më seksi se kurrë.

Mos e lëshoni rastin pa e… natyrisht pa i parë fotografitë. /Telegrafi/