[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ylli i ekipit të Kosovës po bëhet baba për herë të parëSapo ka nisur ndeshja e Kosovës me Anglinë, ndërsa vjen një lajm i cili nuk lidhjet me ndeshjen.Fjala është për të reja në jetën private nga një prej futbollistëve më të komentuar.Milot Rashica, siç ka mësuar ekskluzivisht Prive.al po bëhet baba.

Lajmi është konfirmuar nga burime të sigurta pranë çiftit.“Belkiz është shtatzënë në muajin e tretë dhe ky lajm e ka gëzuar tejmase çiftin e njohur që mezi po presin të bëhen prindër” – i kanë thënë portalit tonë të afërm të 23-vjeçarit në kushte anonimiteti.

Neve s’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë Belkizës shtatzëni të lehtë teksa për detajet tjera do t’iu mbajmë të informuar.

Menu Title