[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zgjerohet aksioni i policisë në Karaçevë, policia bastisë shtëpitë e pronarëve të kazioneveAksioni i Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës po zgjerohet në Karaqevë të Kamenicës. Tani policia po kryen bastisje në shtëpitë dhe pronat e pronarëve të kazinove ilegale.

Aksioni po zhvillohet në një perimetër të gjerë dhe deri tani në pranga kanë përfunduar disa të dyshuar. Mediat janë duke përcjell nga afër aksionin e policisë në të cilin janë parë edhe zyrtarë të Inspektoratit Policor.

Pamje ekskluzive: Policia arreston disa persona në Karaqevë, po mbahen të prangosur përballë kazinos

Publiée par IndeksOnline sur Vendredi 18 septembre 2020

 

Menu Title