[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhegrova dhuron spektakël në “Fadil Vokrri”, turpëron kundërshtarinKosova vazhdon të barazojë 0-0 me Gjibraltarin në “Fadil Vokrri”. Bernard Berisha, Florent Muslija dhe Atdhe Nuhiu kishin disa raste të mira shënimi, por rezultati vazhdon të jetë ashtu saç edhe si nisi takimi, 0-0.

Sido që të jetë, Edon Zhegrova po përkujdeset që të dhurojë spektakël.

Për një moment, ai ia kaloi topin nën këmbë Casciaros, duke nxitur ovacione në “Fadil Vokrri”.

 

Menu Title