[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zyrtare: Robert Berisha është ndarë nga Nora IstrefiDy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë.
Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram.
“Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..”, ka shkruar ai.
Robert Berisha dhe Nora Istrefi ka kohë që kanë qenë bashkë. Ata kanë qenë një ndër çiftet më të njohura të estradës.
Ky është postimi i plotë i Robert Berishës:

View this post on Instagram

Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet.. Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..? dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet ? permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën ? I wish you all the best

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Menu Title