.
×

A po e njihni, ja si ka ndryshuar ambasadorja Tina Kaidanow? (Foto)  Koordinatorja për Anti-Terrorizëm në Departamentit e Shtetit dhe ish-ambasadorja amerikane në Kosovë, Tina Kaidanow ka ndryshuar shumë në pamjen e saj.

Ajo derisa ishte në Kosovë dukej më me peshë por sot ka rënë shumë saqë edhe mund të mos e njihni.

 

kajdanov 2                                                                                                          Keshtu ishte dikur!

 

 

kajdanov1

Keshtu duket sot