[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albin Kurti i godet liderët kosovarë: Nuk shkova tek VIP-at se atje mund ta vjedhin kuletën (VIDEO)Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, është parë në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri” kur po zhvillohej ndeshja Kosovë – Mali i Zi.

Për ta parë këtë ndeshje ai nuk ka shkuar tek tribuna e VIP-ave dhe për këtë veprim ai e ka treguar arsyen, njofton Klan Kosova.I pyetur nga një tifoz se përse nuk ka shkuar ta shoh lojën nga tribuna e VIP-ave, Kurti është përgjigjur “se kam dëgjuar se atje mund të ta vjedhin kuletën”.

Kurti: Nuk shkova tek VIP-at se atje mund ta vjedhin kuletën

Kurti: Nuk shkova tek VIP-at se atje mund ta vjedhin kuletën

Publiée par Klan Kosova sur Lundi 21 octobre 2019

Menu Title