[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ambasada amerikane falënderon Forcat Ajrore për shërbimin në KosovëAmbasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka falënderuar Frocat Ajrore amerikane për shërbimin në Kosovë. Këtë urim ambasada e ka bërë me rastin e 72 vjetorit të themelimit të këtij njësiti.

“Ne i përshëndesim anëtarët e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara që shërbejnë këtu në Kosovë dhe gjetkë. U dëshirojmë Forcave Ajrore një ditëlindje të lumtur”.

Air Force Birthday_AFTVPentagon

WINGMEN. LEADERS. WARRIORS. Frontiers in Blue…#ThisIs72! #HBDUSAF

Publiée par United States Air Force sur Mercredi 18 septembre 2019

Menu Title