[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E jashtëzakonshmja Kosovare Asllani realizon hat-trick për 3 minuta (Video)Ekipi i femrave të Real Madrid është duke zhvilluar ndeshjen e saj ndaj Valencias në kuadër të “Primera Division Women”.
Kosovare Asllan i ka arritur që brenda 3 minutave (67’, 68, 70′) të gjejë portën tre herë.
Ajo për momentin ka nëntë gola të shënuara dhe Real Madrid gjenden në vendin e dytë.

 

Menu Title