[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E turpshme: Basketbollisti shqiptar nokauton gjyqtarin e ndeshjesNjë ndeshje basketbolli në Durrës në mes Teutës dhe Tiranës nuk ka përfunduar mirë.  Një nga basketbollistët e ka rrahur referin e ndeshjes. Po ashtu pas këtij sulmi gjyqtari është larguar nga fusha.

Ende nuk dihet se sa shumë ka marrë lëndime referi apo arsye e këtij veprimi të pahijshëm nga basketbollisti.

No comment…

Publiée par AlbanianSport.net sur Samedi 23 novembre 2019

Menu Title