[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E veshur kuq e zi, Bebe Rexha uron shqiptarët kudo që janëAjo ka dashur të urojë kështu për ditën e falënderimeve që festohet kryesisht në Amerikë, e veshur kuq e zi.
Kjo është Bebe Rexha, artistja e famshme botërore me origjinë shqiptare ku vjen kështu jo pa qëllim edhe në prag të Festës së Flamurit 28 Nëntor.
Kujtojmë se Bebe, kujdeset gjithmonë të tregojë se i respekton traditat dhe zakonet shqiptare. Ajo e thotë me krenari prejardhjen e saj dhe shpreh hapur dashurine që ndjen për Shqipërinë.

Menu Title