[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ernest Zymberi bën urimin plot dashuri për bashkëshorten me rastin e ditëlindjes së sajSot është një ditë e veçantë për aktorin Ernest Zymberi, pasi bashkëshortja e tij, Lena Rexhepi feston ditëlindjen, Çifti ka zgjedhur që këtë ditë të udhëtoj drejt Greqisë për të festuar.Aktori e ka uruar atë me fjalët më të mira përmes një postimi të bërë në Instagram.

“Kur e di se ti je me mu edhe se ne mund te kapercejme çdo gje bashke, eshte nje ndjenje e shkelqyeshme. Po du me pas kete ndjenje per gjithe jeten. Une gjithmone u ndjeva sikur kisha fituar shume me ty, e qe vazhdoj ta ndjej te njejten. Une ta kam lakmi per kujdesin dhe dashurine qe ki per mua, per Maren, per familjen. Urime ditelindja e jete te gjate se bashku me neve. Te dua shume”, ka qenë urimi i aktorit për bashkëshorten.

Menu Title