[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Eskavatorët në vendin e ngjarjes, për pak fillon rrënimi i objekteve ilegale



Botapress, 18 Shtator – Për pak do të fillojë rrënimi i objekteve ilegale në zonën e Karaçevës.
Tashmë aty kanë arritur edhe eskavatorët për rrënimin e këtyre objekteve, shkruan Indeksonline.
Qindra policë kanë vënë situatën nën kontroll dhe aksioni po vazhdon me sukses në Karaçevë. Indeksonline mëson se në këtë aksion ka edhe Policë të arrestuar.

Menu Title