.
×

Fluturon makina në Skënderaj, bie mbi përmendoreGjatë natës së mbrëmshme një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar mbi një përmendore afër rrugës, në tatpjetën e lagjes Durmishajve.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rrezalle e Re në Skenderaj, shkruan Indeksonline. Ende nuk dihet gjendja e të lënduarve.