[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Haxhi Avdyli i LDK’së konfirmon se ka dalë pozitiv me Covid-19Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka konfirmuar se është infektuar me Covid-19.

Avdyli ka thënë se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe është vetëizoluar sipas rekomandimeve që ka marrë nga mjekët.

“Meqënëse interesimi i miqëve e gazetarëve është i madh për të konfirmuar lajmin nëse jam Covid pozitv. Lajmi është i vërtetë. Më është konfirmuar që analiza ime ka dalur Kovid pozitiv. Gjendja ime është e mirë dhe jam vetëizoluar sipas rekomandimeve”, ka konfirmuar Avdyli.

Menu Title