[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

I jepet lamtumira e fundit Valentina Ibrahimit, 24 vjeçes që ndërroi jetë nga leukemiaValentina Ibrahimit i është dhënë lamtumira nga familjar, miq dhe dashamirë, të cilët e përcjellën të renë për në banesen e fundit.
24 vjeçarja vuante nga leukemia akute dhe prej pak kohësh po trajtohej në Turqi, ku edhe ka ndërruar jetë.
Ajo, ka lënë një komunitet të tërë të pikëlluar për humbjen e parakohshme të një prej vajzave më të edukuara e më të pashme të qytetit të Ferizajit.
Në varrimin e të resë morrën pjesë familjar, miq e shokë dhe disa qytetar të Ferizajit, të cilët e bashkëndjejnë dhimbjen për këtë humbje të madhe për më të dashurit e Valentines. Varri i të resë është mbushur me kurora lulesh shumë ngjyrëshe.

Menu Title