[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është moti për sot 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18- 19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare, transmeton Botapress.info

Menu Title