[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lotina sot e ka ditëlinjden, ky është urimi i Lutfi Hazirit me familjeKreu i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, përmes një postimi në tëitter i ka uruar vajzës së tij Lotinës ditëlindjen.
“Urime ditëlindjen Lotina, të dëshirojë gjithë të mirat. Dashuri nga unë, mami, Kënga, Mimasi dhe Lumi”, ka shkruar Haziri në urimin për të bijën.

Menu Title