[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mediat nga Tirana: Pushuesit kosovarë mbushin plazhet në Sarandë dhe VelipojëPushuesit kosovarë kanë mbushur këtë fundjavë Velipojën. Ato shprehen të kënaqur me kushtet qe gjejnë atje, ndërkohë që nga ana tjetër ftojnë të gjithë shqiptarët e Kosovës të kalojnë pushimet në Velipojë dhe të mos kenë frikë nga covid-19.

Kështu raportojn mediat nga Tirana.

 

Menu Title