[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndeshje në rrugën Komoran-Drenas, lëndohen katër personaNjë aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Komoran-Drenas, në mes të tri automjeteve, ku si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër persona.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:30, dhe sipas informatave të KosovaPress-it, ishte e përfshirë edhe autoambulanca. Me rastin po merret njësiti i trafikut.

Menu Title