[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndeshje në Skenderaj, dy gra përfundojnë në spitalNjë aksident trafiku ka ndodhur të hënën në Skenderaj, në të cilin është përfshirë një veturë. Si pasojë e aksidentit, dy pasagjere kanë marrë lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së hënës në Skenderaj, ku drejtuesi i veturës dyshohet se nga pakujdesia ka humbur kontrollin mbi veturën dhe ka përfunduar jashtë rrugës dhe ka rënë në hendek.

Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar dy viktima, pasagjere në veturë, të cilat pas tretmanit mjekësor në QMF në Skenderaj, janë dërguar në spitalin rajonal në Mitrovicë për tretman të mëtutjeshëm.

Menu Title